Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri - Mitsubishi Klima Servis & Bakım
TR

Mitsubishi Hava Soğutmalı Heat Recovery Hakkında

Mitsubishi Hava Soğutmalı Heat Recovery Hakkında
Ürün Bilgileri

Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri, yüksek konfor ve enerji tasarrufu sağlayan konut & işyeri klimalarından, otomotiv klimalarına, ve soğutma & turbo-soğutma ünitelerine varana kadar çok çeşitli ürün gruplarını tedarik ederek, konforlu yaşam ortamları sunar. KXR6 sistem, her bir iç ünitenin bağımsız olarak iç ortam koşulu ve ihtiyaçlarına göre ısıtma ve soğutmada çalışmasını sağlar. KXR6 sistemi, ısıtma ve soğutma ihtiyaçları farklı olan çoklu mahalleri özel bir kontrol yöntemi ile birleştirir. Her bir mahalin ısıtma ve / ve ya soğutma yapabilme özelliği ile farklı yönlere bakan ve binanın cephelerine göre ısı yükleri değişiklik gösteren yapılar için de oldukça uygun bir sistemdir. Ürün gamı, soğutma kapasitesi 8 HP (22,4 kW) den, tek dış ünite modülünde sektördeki en yüksek kapasite olan 24 HP (68 kW) e kadardır, iki dış ünite modülü ile 48 HP (136 kW) a kadar tek bir sistem olarak çalışması mümkündür.

Ürün Özellikleri

KXR6 ısı geri kazanımlı sistem - eş zamanlı ısıtma ve soğutma için
KXR6 sistemi özel bir bakır borulama şekline sahiptir, iki boru hattı PFD akış kontrol ünitesine bağlanır, üçüncü bakır boru ana hattan direkt olarak iç üniteye bağlanır, bu sayede montaj süresi ve kaynaklı bağlantı adedi azaltılmış olur. PFD akış kontrol ünitesinin tekli ve ya 4 çıkışlı olarak iki seçeneği vardır. Çoklu bağlantı ile her çıkışa bağlanan iç ünitenin bağımsız ısıtma ve/ve ya soğutmada çalışmasına olanak sağlar.

Defrost sırasında ve ya kompresör otomatik koruma fonksiyonu sırasında, ısıtma çalışmasında ısıtma gecici olarak birkaç saatte bir durur ve bir süre sonra çalışmaya başlar. KXR6 serisi soğutma modunda aynı kompresör otomatik koruma fonksiyonuna sahiptir. Bu koruma periyodu süresince sadece hava akışı sağlanır, soğutma operasyonu bir süre sonra tekrar çalışır.

Sektörün Önde Gelen COP Değerleri

En yüksek enerji tasarrufu ve yüksek COP (Coefficient of Performance) değerlerimiz ile A sınıfı enerji performansına sahiptir.

Mitsubishi Heavy VRF Klima Servis Talebi için 0216 611 94 92 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Mitsubishi Heavy VRF Klima Detaylı Bilgi

Size Uygun VRF Ürünü İçin Fiyat Teklifi Alın